Bratislavské gymnastky útočili na kovy. Uplynulý víkend patril v maďarskej metropole tradičnému gymnastickému podujatiu Memoriálu Eleka Matolaya. V silnej medzinárodnej konkurencii sa nestratili ani pretekárky z bratislavských klubov, ktoré si v slovenskom drese vybojovali viacero finálových umiestnení. Hoci hlavnú medailovú žatvu pre Slovensko tentoraz zariadili juniorky z Detvy, bratislavské gymnastky predviedli stabilné výkony a potvrdili, že patria k slovenskej špičke. (SGF)
(viac…)







