Chcú zabrániť zrážkam s električkami. Hlavné mesto čelí od začiatku roka znepokojivému trendu. Na električkových tratiach dramaticky pribúdajú závažné nehody. Polícia len od januára do polovice mája 2026 zaevidovala päť zrážok chodcov s električkou, pričom jedna z nich sa skončila tragicky. Dopravný podnik spustil preventívne besedy, ľudia však volajú aj po ďalších riešeniach. (BA24)
(viac…)



