NŠK má zmluvu na 30 rokov. Športová téma v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto odštartovala ostrý politický súboj len štyri mesiace pred komunálnymi voľbami. Starosta Matúš Čupka oznámil zásadný krok pre budúcnosť lokálneho futbalu na Pasienkoch. Predĺženie nájomnej zmluvy pre Novomestský športový klub (NŠK 1922 Bratislava) o ďalších 30 rokov a schválenie finančnej dotácie vo výške 7 000 eur. To, čo starosta prezentuje ako úspech a stabilizáciu mládežníckeho športu, však okamžite narazilo na tvrdú kritiku zo strany jeho predchodcu a protikandidáta Rudolfa Kusého. (BA24)
(viac…)




