Vezmú si peniaze od developera. Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Bratislava-Nové Mesto schválilo kľúčové dokumenty, ktoré prinesú do rozpočtu milióny eur. Financie pochádzajúce z developerského projektu, prebytku hospodárenia a zmien rozpočtu na rok 2026 sa pretavia do modernizácie škôl, kultúry, verejných budov a rozvoja dopravy. Za zatvorenými dverami zastupiteľstva to však opäť iskrilo a časť verejnosti odchádzala z rokovania s trpkosťou. (BA24)
(viac…)








