Vrátil sa ako bumerang. Bratislavskí diaľniční policajti museli riešiť neobvyklú a mimoriadne nebezpečnú situáciu. Včera, krátko pred šiestou hodinou ráno, boli vyslaní na diaľnicu D2, kde sa v smere do Českej republiky (na 51. kilometri) pohyboval peší chodec. Keď hliadka dorazila na miesto, zistila, že ide o 29-ročného cudzinca. Mladý muž strážcom zákona s úsmevom oznámil, že momentálne plní internetovú výzvu – tzv. „Challenge z Viedne do Brna“ peši. (PZSR)







