Spúšťajú registráciu pre Kramáre. Bratislavský systém regulovaného parkovania PAAS hlási ďalšiu expanziu. Už o necelý mesiac sa doň oficiálne zapojí zóna NM3 – Kramáre. Mestská časť Nové Mesto už spustila online registráciu a odkazuje obyvateľom, aby si vybavenie kariet nenechávali na poslednú chvíľu. Pod oficiálnym oznámením sa však okamžite strhla ostrá debata, ktorá jasne ukazuje, že nálada medzi Bratislavčanmi pred októbrovými komunálnymi voľbami hustne. (BA24)
(viac…)


