Robí sa zbierka pre ľudí bez domova. Keď teploty v meste stúpajú k tropickým hodnotám, pre väčšinu z nás to znamená zapnutú klimatizáciu alebo útek k vode. Pre tisíce ľudí bez domova však letné mesiace predstavujú extrémne náročné obdobie, kedy bojujú s prehriatím, akútnym nedostatkom pitnej vody a vážnymi zdravotnými rizikami. Nezisková organizácia Depaul Slovensko preto bije na poplach, spúšťa letnú materiálnu zbierku a vyzýva Bratislavčanov k zvýšenej všímavosti. (DP)
(viac…)


