Ďalšie dieťa skončilo pod električkou. Bratislavskí dopravní policajti boli dnes popoludní privolaní k ďalšej mimoriadne smutnej udalosti. Na Segnerovej ulici vo štvrtom bratislavskom okrese došlo k zrážke električky MHD s maloletým dieťaťom. Podľa doterajších informácií od polície utrpelo dieťa pri strete s rozbehnutým kolosom zranenia, ktoré si vyžiadali okamžitý zásah záchranárov. Privolaná záchranná služba ho po prvotnom ošetrení transportovala do nemocnice. (PZSR)
Drámu zaznamenala kamera v električke. (PZSR)
(viac…)


