Menia sa pravidlá parkovania. Obyvatelia Podunajských Biskupíc, ktorí si plánovali zažiadať o vlastné vyhradené parkovacie miesto, majú nateraz smolu. Mestská časť s okamžitou platnosťou pozastavila prijímanie a schvaľovanie všetkých nových žiadostí o vyhradené parkovacie plochy. Toto obmedzenie sa pritom týka aj držiteľov preukazov ŤZP a ŤZP‑S. Dôvodom je nielen pripravovaný vstup mestskej časti do celomestskej parkovacej politiky (PAAS), ale aj vážny právny škrt, ktorý na dnešnom miestnom zastupiteľstve musia poslanci prerokovať. (PB)
(viac…)




